Vibukomplektid Crusader

Vibukomplektid Crusader

Allahindlus!

20.0029.00

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: , , , ,

Kirjeldus

Klaaskiudvibud (fiiberklaasvibud) sobivad lastele, kes pole vibulaskmisega varem tegelenud.Käesolev komplekt on väga hea ja odav “stardipakett”, mis sisaldab peaaegu kõike laskmiseks vajalikku.Komplektis leidub peale vibu kaks puunoolt, nooletupp, käekaitse ja märkleht.Vaja on vaid noolematti, et laskmisel nooled suvalise pinna vastu katki ei läheks ja saaks neid korduvalt kasutada.

Pakkuda on kolme erineva pikkusega vibu vastavate nooltega.Vibud on nn.”universaalid”ehk sobivad nii parema kui ka vasakukäelistele.

Tellimisel palun siiski juurde lisada märkus,kumma käeline laskja on, sest omalt poolt paigaldame lisaks noolealuse parema- või vasakukäelisele, mis laskmisel säästab noole sulgi ja võimaldab ka suuremat täpsust.

Vibunöörile on ka paigaldatud noole noki punkt, mis kulumise korral tuleks asendada samas kohas.Selleks sobib suurepäraselt paberkleeplint(maalriteip), või tekstiilist elektriseadmete isoleerlint.

Valida saab kas punast(ainult 130cm) või musta vibu-vaja eraldi teatada.

Alati tasub vibu ostu puhul võtta ka juurde sarnaseid vm sobivaid nooli (mis ikka kipuvad kaduma:), et hilisemaid saatekulusid kokku hoida.

Valmistaja:Ek Archery Research, Taiwan.

Vaata ka videot: